iPSB Internetowy Polski Słownik Biograficzny http://ipsb.nina.gov.pl/ pl Narodowy Instytut Audiowizualny Sat, 25 Mar 2017 21:54:48 +0100 CMS Moebius <![CDATA[ Katarzyna Jagiellonka ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/katarzyna-jagiellonka-krolowa-szwecji-wiesz Sat, 25 Mar 2017 17:16:43 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/katarzyna-jagiellonka-krolowa-szwecji-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stanisław Lubomirski h. Szreniawa ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-lubomirski-h-szreniawa-1 Fri, 24 Mar 2017 16:00:33 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-lubomirski-h-szreniawa-1 ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Aleksander Michał Lubomirski h. Szreniawa ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/aleksander-michal-lubomirski-h-szreniawa Fri, 24 Mar 2017 15:54:50 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/aleksander-michal-lubomirski-h-szreniawa ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Józef Karol Lubomirski h. Szreniawa ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-karol-lubomirski-h-szreniawa Fri, 24 Mar 2017 15:54:34 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-karol-lubomirski-h-szreniawa ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stanisław młodszy Lubieniecki h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-mlodszy-lubieniecki-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:38:33 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-mlodszy-lubieniecki-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stanisław Lubieniecki starszy h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-lubieniecki-starszy-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:33:52 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-lubieniecki-starszy-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Andrzej starszy Lubieniecki h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-starszy-lubieniecki-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:32:41 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-starszy-lubieniecki-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Krzysztof starszy Lubieniecki h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/krzysztof-starszy-lubieniecki-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:32:07 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/krzysztof-starszy-lubieniecki-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Krzysztof młodszy Lubieniecki h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/krzysztof-mlodszy-lubieniecki-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:31:47 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/krzysztof-mlodszy-lubieniecki-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Andrzej młodszy Lubieniecki h. Rola ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-mlodszy-lubieniecki-h-rola Fri, 24 Mar 2017 15:17:19 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-mlodszy-lubieniecki-h-rola ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Józef Antoni Lossow ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-antoni-lossow Fri, 24 Mar 2017 15:02:16 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-antoni-lossow ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Filip Buonaccorsi Kallimach (zwany Experiens) ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/filip-buonaccorsi-kallimach-zwany-experiens-humanista-wiesz Fri, 24 Mar 2017 14:47:46 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/filip-buonaccorsi-kallimach-zwany-experiens-humanista-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Maciej z Miechowa (zwany Miechowitą) ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maciej-z-miechowa Fri, 24 Mar 2017 14:24:00 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maciej-z-miechowa ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Erazm Ciołek ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/erazm-ciolek-biskup-dyplomata-wiesz Fri, 24 Mar 2017 13:20:53 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/erazm-ciolek-biskup-dyplomata-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Henryk Bukowski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/henryk-bukowski-powstaniec-atykwariusz-wiesz Fri, 24 Mar 2017 12:20:22 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/henryk-bukowski-powstaniec-atykwariusz-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Teodor Filip Kubina ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/teodor-filip-kubina-biskup-wiesz Fri, 24 Mar 2017 11:10:25 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/teodor-filip-kubina-biskup-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Prokop Lipski h. Grabie ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/prokop-lipski-h-grabie Fri, 24 Mar 2017 10:24:55 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/prokop-lipski-h-grabie ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Jan Lipski h. Grabie ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jan-lipski-h-grabie Fri, 24 Mar 2017 10:18:17 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jan-lipski-h-grabie ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Andrzej Lipski h. Grabie ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-lipski-h-grabie Fri, 24 Mar 2017 10:11:33 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/andrzej-lipski-h-grabie ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Henryk Walenty Likowski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/henryk-walenty-likowski Fri, 24 Mar 2017 09:58:37 +0100 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/henryk-walenty-likowski ipsb@ipsb.nina.gov.pl