iPSB Internetowy Polski Słownik Biograficzny http://ipsb.nina.gov.pl/ pl Narodowy Instytut Audiowizualny Wed, 23 May 2018 11:00:46 +0200 CMS Moebius <![CDATA[ (Izabela) Elżbieta Czartoryska z Flemmingów ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/izabela-elzbieta-czartoryska Tue, 22 May 2018 15:20:44 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/izabela-elzbieta-czartoryska ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Maria Anna Wirtemberska z Czartoryskich (de Wirtemberg; Wirtembergska; Würtemberska; von Württemberg) ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maria-anna-wirtemberska-z-czartoryskich Tue, 22 May 2018 15:18:58 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maria-anna-wirtemberska-z-czartoryskich ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Maria Krzyżanowska ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maria-krzyzanowska Tue, 22 May 2018 15:17:24 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/maria-krzyzanowska ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Tadeusz Stryjeński ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/tadeusz-stryjenski Tue, 22 May 2018 15:15:59 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/tadeusz-stryjenski ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Jerzy Bolesław Matulewicz ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jerzy-boleslaw-matulewicz Tue, 22 May 2018 15:13:14 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jerzy-boleslaw-matulewicz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stefan Ossowiecki ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stefan-ossowiecki Tue, 22 May 2018 15:05:08 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stefan-ossowiecki ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Jan Rządkowski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jan-rzadkowski Tue, 22 May 2018 15:03:29 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jan-rzadkowski ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stefan Mazurkiewicz ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stefan-mazurkiewicz Tue, 22 May 2018 15:01:05 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stefan-mazurkiewicz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Józef Nikodem Kłosowski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-nikodem-klosowski Tue, 22 May 2018 15:00:01 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jozef-nikodem-klosowski ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Izydor Modelski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/izydor-modelski-gen-wiesz Tue, 22 May 2018 14:58:56 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/izydor-modelski-gen-wiesz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Juliusz Schuster ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/juliusz-schuster Tue, 22 May 2018 14:58:02 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/juliusz-schuster ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Zenon Tomasz Sobota ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/zenon-tomasz-sobota Tue, 22 May 2018 14:57:16 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/zenon-tomasz-sobota ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Edward Natanson (Szeliga-Natanson) ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/edward-natanson-szeliga-natanson Tue, 22 May 2018 14:55:37 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/edward-natanson-szeliga-natanson ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Artur Tomasz Maruszewski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/artur-tomasz-maruszewski Tue, 22 May 2018 14:54:48 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/artur-tomasz-maruszewski ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Władysław Stein ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/wladyslaw-stein Tue, 22 May 2018 14:53:46 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/wladyslaw-stein ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Emanuel Mateusz Rostworowski ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/emanuel-mateusz-rostworowski Tue, 22 May 2018 14:52:31 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/emanuel-mateusz-rostworowski ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Bronisława Samukówna ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/bronislawa-samukowna Tue, 22 May 2018 14:50:11 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/bronislawa-samukowna ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Kazimierz Glabisz ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/kazimierz-glabisz-gen-glabisz Tue, 22 May 2018 14:47:46 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/kazimierz-glabisz-gen-glabisz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Stanisław Alojzy Strumph Wojtkiewicz ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-alojzy-strumph-wojtkiewicz Tue, 22 May 2018 14:46:27 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-alojzy-strumph-wojtkiewicz ipsb@ipsb.nina.gov.pl <![CDATA[ Adam Władysław Smolana ]]> http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/adam-wladyslaw-smolana Tue, 22 May 2018 14:44:51 +0200 http://ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/adam-wladyslaw-smolana ipsb@ipsb.nina.gov.pl